PLAKAT moje święta S.jpeg

Dwutygodnik „Powiat Strzelecki” obchodzi swoje 15-lecie. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Mieszkańców Powiatu konkursy z ciekawymi nagrodami.
 
Dla małych Mieszkańców konkurs pt. „Moje Święta Bożego Narodzenia”. Do udziału zapraszamy przedszkolaki oraz uczniów klas I-III szkół podstawowych. W dowolnej technice pokazać, jak wyglądają albo jak miałyby wyglądać święta  Bożego Narodzenia. Na zgłoszenia czekamy do 7.12.2018 r. (szczegóły na plakacie w załączniku i na http://powiatstrzelecki.pl/2518/moje-swieta-bozego-narodzenia-zapraszamy-dzieci-do-udzialu-w-konkursie.html ).
 
Dla dorosłych konkurs pt. „Znam Powiat Strzelecki”. Każda pełnoletnia osoba chętna do wzięcia udziału w Konkursie, wypełnia zgłoszenie opublikowane w dwutygodniku Powiat Strzelecki i na stronie internetowej Powiatu. Odpowiada na pytania, dostarcza wyciętą i prawidłowo wypełnioną stronę z gazety z zaznaczonymi X odpowiedziami do Starostwa Powiatowego ul. Jordanowska 2 w Strzelcach Opolskich, wrzuca do urny ustawionej w holu Starostwa lub do pokoju 310, III piętro, bądź wysyła drogą pocztową na powyższy adres do dnia 11.12.2018 r. (szczegóły na http://powiatstrzelecki.pl/2553/znam-powiat-strzelecki-zapraszamy-do-udzialu-w-konkursie.html).