Szanowni Państwo – rolnicy z powiatu strzeleckiego,

Gmina Strzelce Opolskie rozpoczyna realizację projektu pn: ”Dobre praktyki europejskie w zakresie optymalizacji wykorzystania wody w produkcji rolniczej i uprawach w gospodarstwach rolnych - wyjazd studyjny do Włoch” dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.  Partnerami gminy realizującymi wspólnie ten projekt jest  Stowarzyszenie Opolskiego Centrum Edukacji Ekologicznej oraz gmina Jemielnica.

Zapraszamy do udziału w projekcie rolników z powiatu strzeleckiego zainteresowanych tematyką melioracji oraz wykorzystania wody w produkcji rolniczej i uprawach w gospodarstwach rolnych . 5 dniowy wyjazd studyjny do Włoch planowany jest na wrzesień 2019r. Wyjazd w 90 % sfinansowany jest ze środków unijnych  pozyskanych przez Gminę Strzelce Opolskie .

Wszystkich zainteresowanych udziałem w projekcie zapraszamy do kontaktu z Referatem Rolnictwa Urzędu Miejskiego w Strzelcach Opolskich ul. Zamkowa 4 pok. 3, Strzelce Opolskie. Bliższe informacje udzielane są także pod numerem telefonu  077 4049354.