Współpraca polskich i niemieckich firm

Szanowni Państwo

W dniu 15 maja 2012 Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego oraz Bildungswerk der Thüringer Wirtschaft; Außenstelle Jena (Centrum Rozwoju Gospodarki w Turyngii; oddział w Jenie) organizują giełdę kooperacyjną (osobiste spotkanie i rozmowy z przedstawicielami firm niemieckich z Kraju Związkowego Turyngia, którzy pragną nawiązać współpracę z firmami opolskimi). Spotkanie odbędzie się w godzinach 9.30-12.00  w sali „Ostrówek” Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego w Opolu.

Udział w giełdzie jest dla opolskich firm bezpłatny.

Więcej informacji w załączniku (zaproszenie, formularz zgłoszeniowy) lub na stronie internetowej: http://www.turyngia.opolskie.de

Będziemy wdzięczni za zamieszczenie informacji o Giełdzie Kooperacyjnej na dostępnych Państwu portalach internetowych oraz, w miarę możliwości, poinformowaniu lokalnych przedsiębiorców o możliwości podjęcia współpracy z niemieckimi przedsiębiorcami.  

Niniejszym pragnę Państwa również poinformować, iż z aktualnymi ofertami firm niemieckich zainteresowanych nawiązaniem współpracy z firmami opolskimi (marzec 2012), można zapoznać się  na stronie internetowej Biura Współpracy Gospodarczej Województwa Opolskiego (BWG) pod adresem: www.opolskie.de/oferty

Oferta BWG jest bezpłatna, jednak skierowana tylko i wyłącznie do przedsiębiorstw zarejestrowanych na terenie województwa opolskiego. Wysyłając niniejszą wiadomość, wyrażam zgodę na publikację danych kontaktowych biura oraz linku do ofert. Jeśli ktoś z Państwa nie chce być informowany na bieżąco o zapytaniach handlowych z Niemiec, proszę mnie o tym poinformować, a Państwa adres mailowy zostanie usunięty z bazy danych BWG.