Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

DZIEŃ KOBIET - 10 marca 2007

          Z  okazji  Święta Kobiet Ośrodek Kultury zorganizował dla pań  spotkanie biesiadne. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku i toastu lampką szampana.

Program zawierał m.in. wspólne śpiewanie   pieśni biesiadnych, w których panie okazały się niezrównane tak w ilości jak i jakości wykonywanych  utworów. Na pianinie akompaniowała pani Stefania Kozera.         

 Duże brawa otrzymały pani Jania Pasierb i pani Hildegarda Gowin z Ujazdu za przedstawienie scenki pt. „Pani z miasta i pani ze wsi” i nie mniejsze siostry Paulina i Roksana Kozioł z Sieroniowic za  skecze i wice śląskie, opowiedziane piękną gwarą.

 W części artystycznej nie mogło zabraknąć zespołu śpiewaczego „Frohsinn”, który pod kierunkiem pani Krystyny Wodniok i akompaniamencie muzycznym  pani Ruty Lazar  wykonał trzy utwory.

Wszystkie panie chętnie brały udział w zabawnych konkursach, które prowadził jedyny, obecny na spotkaniu  pan  - Mirosław Jaworowski

. Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz kosmetyków firmy Avon .W przerwach programowych panie chętnie testowały różnego rodzaju środki upiększające i szukały porad u konsultantki .

            Sobotni wieczór zakończył się losowaniem nagród, które ufundowali nasi sponsorzy. Do wygrania były m.in. zabiegi w salonie fryzjerskim i kosmetycznym, kosmetyki , szampany i czekoladowe smakołyki.

Nasi sponsorzy:

- Salon fryzjerski „Aneta Styl” - Aneta Matuszek

- Salon kosmetyczny „Aga” - Agnieszka Wocka

- Sklep „Kleks” – Marzena Sarnecka

- Sklep „Rodzinny” – Stanisława i Hubert Mikosz

- Avon – Ewa Gołąbek